İçeriğe geç

Son Yıldız

Rick Yancey başlatmış olduğu efsane bilim kurgu serinin final kitabı ile sizlerleyiz. 5. Dalga adlı seri çıkardığı ilk kitaptan bu yana oldukça tutuldu ve büyük bir takipçi kitlesi oluşturdu en son olarak yazarın yazmış olduğu Son Yıldız adlı serinin son kitabı olan final romanıda sizlerin aklını başından alacaktır. Sona yaklaştıkça her duygunun ve gerilimin tavan yaptığı bu kitabı soluksuz okuyacaksınız.

Son Yıldız  Hakkında

Düşman öteki. Düşman biziz. Düşman burada, yukarıda ve hiçbir yerde. Dünya’yı istiyorlar, dünya’nın bizim olmasını da. Bizi yok etmeye geldiler, bizi kurtarmaya da.

Düşman onlar. Düşman kendimiz. Düşman her yerde ve hiçbir yerde. Bizi yok etmeye geldiler. Ve kurtarmaya.

Son Yıldız  Yorumlar

“Son HİT!”
-Daily Mail-
“Hızı NEFES KESİCİ.”
-Heat –

“İnsanın içini kavuran, akıllardan çıkmayacak bir FİNAL.”
-Kirkus Review-

Tehlike uzakta mı yoksa soluğun kadar yakın mı? Tüm bilmecelerin altında tek bir gerçek yatıyor. Cassie ihanete uğradı. Hileci de. Zombi. Kuzu… ve gezegenimizde yaşamış 7.5 milyar insan. Önce Ötekiler, şimdi de bizim tarafımızdan.

Sona yaklaşırken Dünya’da kalanlar, neyin daha önemli olduğuna karar vermek zorunda: Kendilerini mi… yoksa bizi insan yapan şeyi mi kurtaracaklar?

“Modern bir bilimkurgu şaheseri…”
-USA Today-

“Fırtınalı final kitabında zaman daraldıkça hikâye daha da keskinleşiyor. Elinizden bırakamayacağınız bu kitap, serinin ortaya koyduğu gerçeği kanıtlar nitelikte: Mesele başından beri uzaylılar değil…”
-Booklist-

The following two tabs change content below.

Misafir Yazar

Latest posts by Misafir Yazar (see all)

Bir Cevap Yazın

Scroll Up