İçeriğe geç

Bir Bakışta Sonsuza Dek

Elizabeth Bevarly tarafından kaleme alınmış eğlenceli ve oldukça mizah yüklü bir hikaye.
Natalie bir organizatördür ve şuana kadar ki en büyük işini yapmak üzeredir. Her şey kusursuz ve istediği gibi olmalıdır fakat bu partiye getirmesi gerektiği çok önemli biri vardır. İnsanlardan uzak kaçan ve fazla sosyal olmayan milyarder oyun tasarımcısı Russell. Fakat bu o okadar kolay olmayacaktır Natalie için ve zaten artık bu genç ve güzel kadın için işin seyri de gelişen olaylar doğrultusunda değişmiştir..

Bir Bakışta Sonsuza Dek Hakkında

Profesyonel etkinlik danışmanı Natalie Beckett, yeni kurduğu şirketinin başarılı olup olmadığını kanıtlayacak partide son dakika sıkıntıları yaşamaya başlar. Etkinliğin yılın en çok konuşulan partisi olmasını sağlamasının tek yolu vardır: Gözlerden uzak yaşamayı tercih eden bilgisayar oyunu tasarımcısı/milyarder Russell Mulholland’ın partiye gelmesini sağlamak. Ancak Russell’ın muhteşem koruması Finn Guthrie, Natalie’ye bunca zorluk çıkarırken patronunun yanına yaklaşmak o kadar kolay olmaz. Mücadele etmekten hoşlanan Natalie de, çok geçmeden Finn’le kavga etmeyi Russell’ı VIP listesine eklemeye çalışmaktan daha heyecanlı bulduğunu fark eder.

Bir Bakışta Sonsuza Dek Yorumlar

“Tracy/Hepburn filmlerindeki gibi esprili, ateşli ve duygusal anlatımı olan romantik hikâyelerden hoşlanıyorsanız, Elizabeth Bevarly tam size göre!”
-New York Times çok satan yazarı Lisa Kleypas-

The following two tabs change content below.

Misafir Yazar

Latest posts by Misafir Yazar (see all)

Bir Cevap Yazın

Scroll Up