Genç Yazarlar Kulübü, evrensel, değişime açık, milyonları etkileyen ve daha nice özelliklere sahip edebiyat türlerine, gönül vermiş kişileri bir arada toplamayı amaçlayan bir internet sitesi, hatta bir siteden daha fazlası, başlı başına bir sergüzeşttir.

Genç Yazarlar Kulübünün yola çıkış amacı, yazın ve sanat dünyasında düş gücünün kapılarını sonuna kadar açacak ve biz okuyucuların hayatlarında büyük izler bırakacak, yazarlar yetiştirmektir. Bu yöndeki çalışmalar; bloglara,yazarlara, çevirmenlere, editörlere, yayınevlerine ve daha nice emek sahiplerine tanıtılır,çeşitli yazılarla okuyucuya sunulur.

Genç Yazarlar Kulübü, ilk günden itibaren macerasında hızlı ve temkinli adımlarla yoluna devam etmektedir. Kadrosuyla, misafir yazarlarıyla elinden geldiğince okuyucuya hizmet etme ve ağırlıklı olarak bu türe yönelik haberleri bir arada toplama güdüsüyle büyüyen kulüp ayrıca şiir, inceleme, deneme,hatıra,röportaj okuma rehberleri gibi içeriklerle, türü sevenlerin edebiyata daha da yakınlaşmalarını sağlamaktadır.İlaveten gündemlerle objektif bir bakış sergilenmektedir.

Bunun yanında okuyucuların birebir diyaloglara girebileceği aktif ortamlar ile daha keyifli mecralar kullanmayı hedefler. Forum ve Sözlüklere yönlendirerek, okurların tartışmalarını rahat ve seviyeli ortamlarda yapmalarına ön ayak olur. Haftanın yapıtı , karaoke ve forum başta olmak üzere, okuyucuların düş gücünün eşiklerinden şöyle bir bakmalarına ve hatta adım ya da adımlar attırıp, yaratıcı sürece dâhil olmalarına katkı sağlamaya çalışır.

Sizler de evrensel edebiyatın saf sularına dalmak, şiirin bugününü yakalamak, makalenin nefesiyle kalp ritimlerinizi değiştirmek ve ciddi bakışı yakalamak istiyorsanız, bu kulübe abone olun ve lazer ışıkları arasında, eşsiz olan bu dansa partner olun.

 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 

Reklamlar